افتضاح کاسپین تمامی نداردافتضاح کاسپین تمامی نداردتاوان گذار- امروز هم مثل روزها و دفعات قبلی اطلاع رسانی انجام شده توسط موسسه کاسپین دروغ از آب در آمد.گویا نطفه موسسه کاسپین را با دروغ بسته اند، نه صحبت ها ارزش دارد و نه مردمی که برای نظام خون‌ها ریختند.

امروز 11 آبان ماه موعد بیستمین فراخوان دروغین کاسپین است، سپرده گذاران رنجور و دلشکسته بار دیگر سرکار گذاشته شدند.

خبرنگار تاوان گذار با مراجعه به شعب این موسسه خود نظاره گر سپرده گذاران مستأصل موسسه کاسپین بود. همه از بدقولی و بی رحمی مسئولین می گفتند؛ آیا حق مردم مظلوم ما این است که با اعتمادی که از طریق سورهای تبلیغاتی شکل گرفته است، ماحصل زندگیشان به تاراج برود.

یکی از سپرده گذاران که بغض گلویش را گرفته بود با چشمانی اشکبار می گفت: ای کاش یک نفر چون قاسم سلیمانی که داعش را محو کرد تصمیم گیران بانک مرکزی را از ساختمان شیشه ای بیرون می کرد.

توصیف صحنه های افراد مظلوم سخت است، فردی که قرار بوده سال گذشته دخترش به خانه بخت برود ولی به دلیل اتفاقات کاسپین همچنان توان تامین هزینه جهیزیه دخترش را ندارد و به قول خودش دیگر توان زندگی ندارد. فردی که راننده ماشین سنگین بوده و برای خرید خودروی مناسب سرمایه زندگی اش را به امانت گذاشته و از خیانت و بی فکری این عده می نالد.

 

یکی از سپرده گذاران این چند بیت را خواند:

حال و روزم خوش نیست

گوش کس نیست بدهکار غم و ناله ی کس

درد و رنج و تعب از سینه ی من

همچو سیلی سر طغیان دارد

پنجه در پنجه ی مرگ

زندگی میل به عصیان دارد .

 

 و گفت زندگی ما دیگر تمام شده، نگاهی به این بندگان خدا بیندازید می بینید، ناامیدی از سر و صورتشان می بارد، شادی از صورتشان رخت بر بسته و غم خودنمایی می‌کند. امیدمان رنگ باخته هر روز قولی می‌دهند و صیغۀ جدیدی جاری می‌کنند، نمی دانم اگر سرمایه مسئولین اینچنین به تاراج می‌رفت، سکوت می‌کردند؟

این داستان ادامه دارد....


تاریخ انتشار: پنج شنبه، 11 آبان 1396 ساعت 11:31:24 تاریخ آخرین ویرایش:پنج شنبه، 11 آبان 1396 ساعت 11:40:33 توسط:مدیریت
می پسندم 1
نمی پسندم 0


نظرات

ارسال نظر
نام
تلفن همراه
 
پست الکترونیک
آدرس وب سایت یا وبلاگ
نظر شما


ارسال نظرپایگاه خبری تاوان گذار