ناراحتی شدید برانکو از هافبک ملی‌پوش پرسپولیسناراحتی شدید برانکو از هافبک ملی‌پوش پرسپولیستاوان گذار- سرمربی پرسپولیس از هافبک ملی‌پوش تیم خود حسابی دلخور است.به گزارش «تاوان گذار»، برانکو ایوانکوویچ در حالی که از شاگردان خود خواسته بود برای رفع خستگی بعد از تمرین راهی استخر و سونا شوند به یک‌باره خبردار می‌شود که کمال کامیابی‌نیا در استخر دچار مصدومیت شدید کتف شده و به بیمارستان انتقال پیدا کرده است.

سرمربی پرسپولیس برای اینکه چرایی این موضوع را بفهمد، سخت پیگیر این قضیه بود اما برخی همبازیان او شیرجه زدن از تخته شیرجه را دلیل مصدومیت کمال عنوان کردند؛ دلیلی که شاید برانکو را قانع نکرده باشد. سرمربی پرسپولیس به شدت از مصدومیت هافبک ملی‌پوش تیمش شاکی است که چنین اقدام آماتوری را انجام داده و هم به خودش و هم به پرسپولیس ضربه زده است.

فعلا پزشک متخصص مدت دوری کامیابی‌نیا از میادین را 3 هفته ارزیابی کرده اما ممکن است این مدت طولانی‌تر شود و این بازیکن بازی‌‌های مهم تیمش در لیگ و حتی لیگ قهرمانان را از دست بدهد. با توجه به همین قضیه حتی این احتمال وجود دارد که برانکو از مسئولان باشگاه پرسپولیس بخواهد جریمه مالی برای کامیابی‌نیا در نظر بگیرند.

انتهای پیام/


تاریخ انتشار: سه شنبه، 26 دی 1396 ساعت 17:40:28 تاریخ آخرین ویرایش:سه شنبه، 26 دی 1396 ساعت 17:40:28 توسط:hosaynzadeh
می پسندم 0
نمی پسندم 0


نظرات

ارسال نظر
نام
تلفن همراه
 
پست الکترونیک
آدرس وب سایت یا وبلاگ
نظر شما


ارسال نظرپایگاه خبری تاوان گذار