بیماری بازیگر مشهوری که میوه خام نمی‌تواند مصرف کندبیماری بازیگر مشهوری که میوه خام نمی‌تواند مصرف کندتاوان گذار-بازیگری که با نقش‌آفرینی در فیلم "عروس" ماندگار شد از جزئیات بیماری خود که هنوز هم با آن دست‌و‌پنجه نرم می‌کند، پرده برداشت.
به گزارش «تاوان گذار»، در جدیدترین برنامه دورهمی، مهمان این برنامه پُرمخاطب، ابوالفضل پورعرب ــ هنرپیشه تئاتر، سینما، تلویزیون، بود که در یکی از مهمترین بخش‌های گفتگوی خود با "مهران مدیری" به بیماری‌اش و روند جراحی و ادامه درمان خود پرداخت.

"پورعرب" که برای بازی در فیلم «عروس» در سال 69 بالغ بر 30 هزار تومان دستمزد گرفته بود، درباره بیماری‌اش که هنوز هم با آن دست‌و‌پنجه نرم می‌کند، توضیح داد: بیماری بنده، سرطان خوش‌خیم اثنی‌عشر بود که درمان آن 5 سال طول کشید و بعد از 3 جراحی بهتر شدم، البته هنوز کامل خوب نشدم.

بازیگر "مردی شبیه باران" که برای این نقش "سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد" را نیز دریافت کرده است، درباره حواشی فضای مجازی که به‌دلیل بیماری‌اش شایعه‌های فراوان برای او ایجاد شد، عنوان کرد: هنوز هم تحت درمان هستم و باید خیلی موارد را پرهیز کنم، مثلاً نمی‌توانم میوه خام مصرف کنم.

"ابوالفضل پورعرب" در انتهای برنامه دورهمی، جایزه "پیونگ‌یانگ" و عینک خود را به موزه دورهمی تقدیم کرد.

 انتهای پیام/


تاریخ انتشار: یکشنبه، 17 دی 1396 ساعت 16:04:22 تاریخ آخرین ویرایش:یکشنبه، 17 دی 1396 ساعت 16:04:22 توسط:hosaynzadeh
می پسندم 0
نمی پسندم 0


نظرات

ارسال نظر
نام
تلفن همراه
 
پست الکترونیک
آدرس وب سایت یا وبلاگ
نظر شما


ارسال نظرپایگاه خبری تاوان گذار