ارائه خدمات بیمه تکمیلی برای شرکت های دانش بنیانارائه خدمات بیمه تکمیلی برای شرکت های دانش بنیانتاوان گذار-با همکاری پارک فناوری پردیس در بستر شبکه نوآوری تهران، طرح بیمه تکمیلی برای شرکت‌های دانش‌بنیان بدون محدودیت تعداد کارکنان اجرایی می‌شود.به گزارش «تاوان گذار»، در بستر شبکه نوآوری تهران، طرح بیمه تکمیلی برای شرکت‌های دانش‌بنیان بدون محدودیت تعداد کارکنان شرکت ها اجرایی می‌شود.

این طرح تا پنجم اردیبهشت ۹۷ به طور آزمایشی اجرا می‌شود و در صورت موفقیت آن با شرایط و مزایای ویژه با پوشش شرکت های فناور کل کشور تمدید خواهد شد.

 شرکت‌های دانش‌بنیان عضو شبکه نوآوری تهران از ۵ تا ۲۵ دی‌ماه سال جاری فرصت خواهند داشت تا پس از ثبت‌نام و تعیین نوع عضویت، تقاضای خود برای استفاده از خدمات بیمه تکمیلی را ثبت کنند.

 کارکنان رسمی، پیمانی یا قراردادی شرکت‌ها و اعضای خانواده‌شان از این خدمات بهره خواهند برد. حداقل ۵۰ درصد کارکنانی که در لیست بیمه تامین اجتماعی شرکت‌های متقاضی هستد باید همزمان تحت پوشش بیمه تکمیلی نیز قرار گیرند.

 پرداخت حق بیمه به صورت نقد و اقساط فراهم شده است.

شبکه نوآوری تهران به‌منظور توانمندسازی شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق و تجاری‌سازی دانش و فناوری با هدف افزایش سهم اقتصاد دانش‌بنیان در کشور و کمک به پایداری اقتصاد (در چارچوب اقتصاد مقاومتی) با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و توسط پارک فناوری پردیس تأسیس شده است.

انتهای پیام/


تاریخ انتشار: دوشنبه، 11 دی 1396 ساعت 15:57:44 تاریخ آخرین ویرایش:دوشنبه، 11 دی 1396 ساعت 15:57:44 توسط:hosaynzadeh
می پسندم 0
نمی پسندم 0


نظرات

ارسال نظر
نام
تلفن همراه
 
پست الکترونیک
آدرس وب سایت یا وبلاگ
نظر شما


ارسال نظرپایگاه خبری تاوان گذار