بیمه اتکایی امین با بیمه آسیا تفاهمنامه همکاری امضا کرد

در حاشیه نمایشگاه کیش اینوکسبیمه اتکایی امین با بیمه آسیا تفاهمنامه همکاری امضا کردتاوان گذار-بيمه اتكايي امين براي اولين بار در نمايشگاه بورس، بانك بيمه كيش حضوري فعال داشت.به گزارش تاوان گذار به نقل از روابط عمومي بيمه اتكايي امين، دكتر بهزادپور با استقبال مدیرعامل و اعضای هیات مدیره از غرفه اين شركت بازدید کرد. در این بازدید رئیس کل بیمه مرکزی با رضایی مدیرعامل بیمه اتکایی امین گفتگو کرد.

بر اساس اين گزارش، بسياري از مديران عامل شركت هاي بيمه، كارگزاران بورس و كارشناسان حوزه بانك، بيمه و بورس از غرفه بيمه اتكايي امين بازديد كردند و كارشناسان اين شركت پاسخگوي مراجعين بودند. موسی رضایی، مدیرعامل بیمه اتکایی امین ضمن گفتگو با همکاران این شرکت هدف از حضور در این نمایشگاه را توسعه فرهنگ بیمه و تعامل با بیمه گران و ذی نفعان این شرکت عنوان کرد و گفت: بیمه اتکایی امین در آینده نزدیک طبق هدفگذاری انجام شده ضمن توسعه بازار داخلی، گسترش تعاملات بین المللی با کشورهای دوست را در دستور کار قرار داده است.

تبادل تفاهمنامه همکاری بیمه اتکایی امین و بیمه آسیا

مهمترین رخداد بیمه های اتکایی تبادل تفاهمنامه همكاري بیمه اتکایی امین با بيمه آسيا در راستاي پوشش ريسكهاي اين شركت بود كه مورد توجه بيمه گران و كارشناسان صنعت بيمه قرار گرفت.

موسی رضایی و مسعود بادین با امضای تفاهمنامه همکاری در حوزه بیمه های اتکایی یکی از مهمترین رخدادهای چهاردهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی را به نام خود ثبت کردند.


تاریخ انتشار: شنبه، 30 مهر 1401 ساعت 08:29:13 تاریخ آخرین ویرایش:شنبه، 30 مهر 1401 ساعت 08:29:13 توسط:مدیریت
می پسندم 0
نمی پسندم 0


نظرات

ارسال نظر
نام
تلفن همراه
 
پست الکترونیک
آدرس وب سایت یا وبلاگ
نظر شما


ارسال نظرپایگاه خبری تاوان گذار