راه های ارتباطی ایلام و خوزستان مسدود شدراه های ارتباطی ایلام و خوزستان مسدود شدتاوان گذار-رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: از تردد وسایل نقلیه شخصی از سمت استان خوزستان به ایلام جلوگیری و ایستگاه کنترلی با حضور مسئولان فرمانداری، راهداری و پلیس راه در منطقه سپتون ایجاد شده است.رئیس پلیس راه انتظامی استان از اعمال مقررات کنترل از مبدا ناوگان حمل و نقل عمومی باربری و برنامه های پلیس راه برای افزایش نظارت الکترونیک بر این دسته از وسایل نقلیه خبر داد. 

سرهنگ "رضا همتی زاده" اظهار کرد: ناوگان حمل و نقل عمومی باربری ،نیاز اساسی برای جابجایی کالاهای اساسی مورد نیاز جامعه محسوب می شوند اما به جهت برخورداری از شرایط  فیزیکی خطرناک ،بایستی بر ایمنی حرکت این دسته از وسایل نقلیه ،نظارت شود.

وی افزود: کنترل ناوگان حمل و نقل عمومی ، قبل از بارگیری و صدور بارنامه توسط شرکت های باربری و مدیران فنی و با نظارات تلفیقی سازمان راهداری و پلیس راه یکی از عوامل مهم اثر گذار بر ایمنی تردد این دسته از وسایل نقلیه می باشد.

رئیس پلیس راه انتظامی  استان  ایلام ،خاطر نشان کرد: رانندگان متخلف از مقررات ایمنی یا دارای قصور در تصادفات منجر به جرح و فوت، به کمیسیون ماده 11 و هم چنین شرکت های متخلف ارائه دهنده خدمات نیز به کمیسیون ماده 12 ارجاع و برابر مقررات از ادامه  فعالیت به صورت موقت یا دائم تعلیق و یا در برخی از حوزه ها قطع خدمات خواهند شد.

 همتی زاده با بیان اینکه برابر اعلام ستاد مقابله با کرونا، تردد وسایل نقلیه از شهرهای قرمز به سمت شهرهای نارنجی و زرد ممنوع بوده ، تصریح کرد: از تردد وسایل نقلیه شخصی از سمت استان خوزستان به ایلام جلوگیری و ایستگاه کنترلی با حضور مسئولان فرمانداری، راهداری و پلیس راه در منطقه سپتون ایجاد شده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از کانال اطلاع رسانی پلیس، وی در پایان به شهروندان توصیه کرد از ترددهای غیر ضروری و از تجمع در محل تفرج گاهها و آرامستان ها پرهیز تا با همکاری و تعامل خوب ، بتوانیم زنجیره همه گیری ویروس کرونا را قطع کنیم.


تاریخ انتشار: دوشنبه، 04 اسفند 1399 ساعت 09:25:34 تاریخ آخرین ویرایش:دوشنبه، 04 اسفند 1399 ساعت 09:25:34 توسط:مدیریت
می پسندم 0
نمی پسندم 0


نظرات

ارسال نظر
نام
تلفن همراه
 
پست الکترونیک
آدرس وب سایت یا وبلاگ
نظر شما


ارسال نظرپایگاه خبری تاوان گذار