دست داشتن رژیم جعلی رژیم صهیونیستی در ترور شهید فخری زاده واضح است

رییس کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی:دست داشتن رژیم جعلی رژیم صهیونیستی در ترور شهید فخری زاده واضح استتاوان گذار-رییس کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از بررسی ابعاد حادثه ترور شهید فخری‌زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع خبر داد و گفت: دست‌های پیدا و پنهان نظام سراسر جعلی صهیونیستی و عمال داخلی در حادثه شهادت دانشمند شهید کاملا روشن است.ابراهیم عزیزی اظهار کرد: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ماموریتی به کمیته امنیت برای بررسی ابعاد حادثه ترور شهید فخری‌زاده داده است که ما باید گزارشی را به مجلس شورای اسلامی ارائه دهیم این حق همه نمایندگان است که از همه ابعاد موضوع مطلع شوند.

وی ادامه داد: در همین راستا کمیته امنیت جلساتی را با همه دستگاه‌های مرتبط برگزار کرده و این جلسات ادامه خواهد داشت تا زوایای روشن و پنهان حادثه و ابهامات برطرف شود. ما در حال بررسی دقیق موضوع هستیم تا بخش‌های پنهان حادثه را کشف کنیم.

عزیزی افزود: در این بین مشخص آن است که دست‌های پیدا و پنهان نظام سراسر جعلی صهیونیستی و عمال داخلی در شهادت دانشمند شهید فخری‌زاده وجود داشته که این کاملا روشن و هویدا است؛ به طور قاطع می‌توان گفت که با بهره‌گیری از افراد وابسته، سودجو، خودفروخته به بیگانگان در داخل هماهنگی‌هایی صورت گرفته که در این باره سرویس‌های امنیتی و دستگاه‌های اطلاعاتی در حال بررسی این موضوع هستند. کمیسیون امنیت ملی هم کمک‌های لازم را انجام خواهد داد تا به نتایج بهتر و بیشتری دست پیدا شود.

رییس کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان و در جمع بندی اظهار کرد: ترور شهید فخری‌زاده اقدامی از پیش طراحی شده توسط سرویس‌های نظام جعلی و کودک کش رژیم صهونیستی با حمایت آمریکایی‌ها بوده است که این را دست‌های پیدا و پنهان نشان می‌دهد.


تاریخ انتشار: یکشنبه، 09 آذر 1399 ساعت 14:52:38 تاریخ آخرین ویرایش:یکشنبه، 09 آذر 1399 ساعت 14:52:38 توسط:مدیریت
می پسندم 0
نمی پسندم 0


نظرات

ارسال نظر
نام
تلفن همراه
 
پست الکترونیک
آدرس وب سایت یا وبلاگ
نظر شما


ارسال نظرپایگاه خبری تاوان گذار