آیا استراماچونی با خلیلزاده بر می گردد؟!

فوتبالی که با سیاست مدیریت می شودآیا استراماچونی با خلیلزاده بر می گردد؟!تاوان گذار- خلیل زاده سرپرست موقت مدیرعاملی باشگاه استقلال روز گذشته برای مذاکره با وکیل استراماچونی راهی ترکیه شد.به گزارش تاوان گذار، رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در حالی راهی ترکیه شد که طی روزهای اخیر با اعلام یکسری اخبار ضد و نقیض که توسط استراماچونی تکذیب شد راهی ترکیه شده است تا در صورت توافق با وکیل استراماچونی وی را به تهران بازگرداند.

این مورد هم از مواردی است که جای بحث دارد؛ خلیل زاده در روزهای اخیر بیش از اینکه در حمایت از استراماچونی صحبت کرده باشد به وی حمله کرده و با واکنش هواداران مواجه شده است.

خلیل زاده علی رغم مخالفت هواداران استقلال قصد استعفا از ریاست هیات مدیره را ندارد که این امر برای هواداران باشگاه استقلال سوال برانگیز شده است که فردی که منافع باشگاه را در نظر نمی گیرد و عموما مصالح دیگری را بر مصالح باشگاه ترجیح می دهد چرا باید بر ماندن اصرار داشته باشد.

کامران منزوی دیگر عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با حضور در تلویزیون موضوع دیگری را مطرح کرد که استراماچونی در مصاحبه ای با یکی از شبکه های فارسی زبان خارجی به قطعیت آن را رد کرد.

این عضو هیات مدیره استقلال مدعی شد که استراماچونی خواستار کاهش زمان قرارداد از دو سال به یکسال با همان دستمزد شده است که استراماچونی ضمن تکذیب این مطلب گفت: من عاشق هواداران و بازیکنانم هستم و موضوعی که باعث این مشکل شده است عدم صداقت مدیران باشگاه در خصوص پرداخت دستمزد بنده است که عموما دروغ می گویند. وی در ادامه اضافه کرد در صورتیکه باشگاه حقوقم را پرداخت کند و فرایند پرداخت های آینده را روشن کند همین امروز با اولین پرواز راهی تهران می شوم.

سوالی که ذهن بسیاری از هواداران باشگاه استقلال را درگیر کرده است عدم صداقت ارکان باشگاه استقلال با سرمربی تیم است که این قصه طی سال های اخیر بارها و بارها تکرار شده است.

بسیاری از هواداران استقلال اعتقاد دارند که ارکان فوتبالی کشور و در راس آن وزارت ورزش قصد از بین بردن استقلال را دارند و این کارها طی چند سال اخیر صرفا گویای همین موضوع است.

حال باید صبر کرد با این صحبت های کذبی که از سوی مدیران باشگاه استقلال منتشر می شود که اغلب قویا توسط سرمربی تیم تکذیب می شود، امیدی به مذاکره خلیل زاده و وکیل استراماچونی هست یا خیر؟

هر چند شواهد بیشتر بیانگر این موضوع است که دست هایی در کار است تا استراماچونی به ایران بر نگرد؟


تاریخ انتشار: چهارشنبه، 20 آذر 1398 ساعت 12:23:25 تاریخ آخرین ویرایش:چهارشنبه، 20 آذر 1398 ساعت 12:23:25 توسط:مدیریت
می پسندم 0
نمی پسندم 0


نظرات

ارسال نظر
نام
تلفن همراه
 
پست الکترونیک
آدرس وب سایت یا وبلاگ
نظر شما


ارسال نظرپایگاه خبری تاوان گذار