مهدی مناجاتی؛ مسئولان فوتبالی کشور دنبال منافع خودشان هستند، بدون موفقیت جرأت استعفا هم ندارندمهدی مناجاتی؛ مسئولان فوتبالی کشور دنبال منافع خودشان هستند، بدون موفقیت جرأت استعفا هم ندارندتاوان گذار-پیشکسوت فوتبال ایران می‌گوید امثال تاج و ساکت و کفاشیان بیشتر به فکر این هستند که قراردادهای چرب‌تر با مربیان خارجی منعقد کنند تا استفاده از مربیان با دانش ایرانی.به گزارش تاوان گذار، تیم ملی ایران در حالی ۲ باخت متوالی را مقابل بحرین و عراق متحمل شد که پیش و پس از دیدار حیاتی برابر تیم ملی عراق حواشی برای تیم ملی به وجود آمد. مهدی مناجاتی پیشکسوت فوتبال ایران در این خصوص اظهار کرد: من کاری با بحث فنی ندارم زیرا مربی باید پاسخگوی این نمایش ضعیف باشد ولی آن آقایانی که در فدراسیون هستند، دقیقا چه کاری انجام می‌دهند؟ آقای مثلا دبیر مستعفی (محمدرضا ساکت) که در همه سفرها با تیم ملی است و همراه با "تاج" کلاس‌های مختلف حروف الفبا را برای مربیان داخلی برگزار می‌کند، دقیقا وظیفه‌شان چیست؟

وی ادامه داد: این همه مربی خوب داخلی با دانش بالا در این مملکت وجود دارد اما آقایان می‌روند سراغ مربیانی که با دلالی به نیمکت می‌رسند و قراردادی می‌بندند که مخفی، پنهان و متفاوت با بیان آنهاست. به نظر مسئولان فدراسیون به فکر چیز دیگری هستند تا وضعیت تیم ملی مملکت. سال‌هاست که این افراد در این فوتبال هستند اما نه موفقیتی کسب کردند و نه جرات استعفا دارند. فقط به فکر خودشان هستند تا این فوتبال.

مناجاتی اضافه کرد: من سرمربی سپاهان بودم و مردم خوب اصفهان را می‌شناسم اما این اصفهانی‌های فدراسیون، فوتبال این مملکت را قرق کرده‌اند. همه این فوتبال را اصفهانی کرده‌اند در حالی که مردم این را نمی‌خواهند. فوتبال برای تمام شهرهای ایران است و همه مردم در آن سهیم هستند. ساکت و تاج چه زمانی قصد دارند به این فوتبال چسبیده باشند؟ آن آقای دوومیدانی‌کار (کفاشیان) تا چه زمانی می‌خواهد در فوتبال دخالت کند؟

وی ادامه داد: به خدا مردم همان فوتبال ساده سال‌ها پیش را می‌خواهند که بازیکنانش با عشق بازی می‌کردند و تنها هدف‌شان موفقیت این تیم بود. تا زمانی که این اشخاص در فدراسیون منصب داشته باشند و به دنبال قراردادهای پنهان باشند، وضع همین است زیرا مربی خارجی یعنی همین امثال ویلموتس فقط به دنبال پول هستند و اولویت‌های بعدی ‌شان موفقیت ایران است.

او در پایان گفت: این فوتبال دلخوشی مملکت است، آن را از این مردم نگیرید.


تاریخ انتشار: سه شنبه، 28 آبان 1398 ساعت 11:20:06 تاریخ آخرین ویرایش:سه شنبه، 28 آبان 1398 ساعت 11:20:06 توسط:مدیریت
می پسندم 0
نمی پسندم 0


نظرات

ارسال نظر
نام
تلفن همراه
 
پست الکترونیک
آدرس وب سایت یا وبلاگ
نظر شما


ارسال نظرپایگاه خبری تاوان گذار