واکنش دژپسند به افت شاخص بورس در روزهای اخیرواکنش دژپسند به افت شاخص بورس در روزهای اخیرتاوان گذار-وزیر اقتصاد ضمن ارائه تحلیلی از ریزش بی سابقه 10892 واحدی روز گذشته شاخص بورس از اقدام جهت افزایش عمق بازار سرمایه و پیش بینی روند در آینده نزدیک خبر داد.به گزارش تاوان گذار، فرهاد دژپسند در حاشیه جلسه هیات دولت درباره رکورد تاریخی ریزش 10892 واحدی روز گذشته شاخص بورس گفت: نوسان‌ها در بورس باید پذیرفته شود، زمان رشد شاخص بورس نیز برخی صاحب نظران ابراز نگرانی داشتند که روند آن خیلی سریع، تند و حبابی است اما به نظر حباب نبود. سعی کردیم با عرضه سهام، عمق بازار سرمایه را افزایش دهیم. با مدیریت این روند پس از مدت کوتاهی به ثبات خواهد رسید.

وی درباره اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده افزود: بخشی از مشکلات که نیازمند اصلاح قانون است در دست بررسی مجلس قرار دارد، این موارد در صحن مجلس مطرح شد که به علت برخی مشکلات دوباره به کمیسیون اقتصادی ارجاع داده شد.

دژپسند ادامه داد: پیگیری‌ها نشان می‌دهد این موارد از هفته آینده در دستور کار کمیسون اقتصادی مجلس قرار می‌گیرند و چنانچه مواد نیازمند اصلاح، مورد بازبینی قرار گیرند به تبع آنها شیوه‌ها و آیین‌نامه‌ها نیز اصلاح خواهد شد. این روند به رفع بسیاری از مشکلات این مالیات کمک خواهد کرد.


تاریخ انتشار: چهارشنبه، 24 مهر 1398 ساعت 23:40:35 تاریخ آخرین ویرایش:چهارشنبه، 24 مهر 1398 ساعت 23:40:35 توسط:مدیریت
می پسندم 0
نمی پسندم 0


نظرات

ارسال نظر
نام
تلفن همراه
 
پست الکترونیک
آدرس وب سایت یا وبلاگ
نظر شما


ارسال نظرپایگاه خبری تاوان گذار