موسوی احتمال دیدار روحانی و ترامپ را رد کردموسوی احتمال دیدار روحانی و ترامپ را رد کردتاوان گذار-سخنگوی وزارت خارجه گفت: در هفته‌ها و روزهای اخیر شاهد تحرکات گسترده دیپلماتیک در کشور بودیم.به گزارش تاوان گذار، سید عباس موسوی در نشست خبری با خبرنگاران با اشاره به سفر رییس‌جمهور به ترکیه برای  شرکت در پنجمین نشست سران آستانه گفت : امیدوارم  این نشست نتایج خوبی برای مردم سوریه داشته باشد.

موسوی گفت : اگر شرایط مساعد باشد آقای ظریف مهیای سفر به نیویورک طی روزهای آینده هستند و در هفتاد و چهارمین مجمع عمومی سازمان ملل که افتتاحیه آن از فردا است ایشان به همراه رییس‌جمهور  شرکت می کنند. در نیویورک نیز دیدارها و گفت وگو با  مقامات کشورهای دوست برقرار است و به موقع اطلاع رسانی خواهد شد.
موسوی ادعاهای اخیر مقامات آمریکا در مورد نقش ایران در حمله به آرامکو را بی اساس  و غیرقابل پذیرش دانست و این اظهارات را محکوم کرد و آن را در راستای دروغ حداکثری مقامات آمریکا علیه ایران دانست.

موسوی اخبار منتشر شده در مورد دیدار احتمالی  روحانی و ترامپ  در نیویورک را رد کرد و گفت : من چنین اخباری را تایید نمی‌کنم و چنین برنامه ای در دستور کار نیست.


تاریخ انتشار: دوشنبه، 25 شهریور 1398 ساعت 10:49:02 تاریخ آخرین ویرایش:دوشنبه، 25 شهریور 1398 ساعت 10:49:02 توسط:مدیریت
می پسندم 0
نمی پسندم 0


نظرات

ارسال نظر
نام
تلفن همراه
 
پست الکترونیک
آدرس وب سایت یا وبلاگ
نظر شما


ارسال نظرپایگاه خبری تاوان گذار