شکل‌گیری اپوزسیون فوتبالی دستاورد مدیریت آقای سلطانی‌فرشکل‌گیری اپوزسیون فوتبالی دستاورد مدیریت آقای سلطانی‌فرتاوان گذار- در شرایطی که انواع و اقسام فشارها در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی دولت روحانی را می‌فشارد وزیر ورزش با بی‌تدبیری و تحت تأثیر احساسات دوردانه‌اش به شکل‌گیری اپوزسیون ورزشی-فوتبالی علیه دولت در سطح جامعه مشغول است.سلطانی‌فر علی‌رغم آگاهی از شرایط و جو ‌اجتماعی حاکم بر جامعه، بی‌توجه به پایین آمدن سطح تاب‌آوری مردم با کج‌سلیقگی، هواداران یکی از دو تیم فوتبال پر طرفدار کشور که هواداران، پیشکسوتان و حتی بازیکنان آن در جریان انتخابات ریاست جمهوری با حمایتشان از آقای روحانی در کنار وی قرار گرفتند را به سخره گرفته است.

آقای سلطانی‌فر نمی‌دانم ایران هستید یا در کشوری دیگر بر مسند وزارت! اقدامات آگاهانه یا ناآگاهانه شما باعث دودستگی در بین هواداران فوتبالی شده است.

آقای وزیر بد جور فضای ورزشی و اجتماعی جامعه را متشنج کرده‌اید، احتمالا تئوری 4 درصدی‌ها را باید باور کنیم، این دسته گل شماست که با حمایت از عقده‌های پسرکتان روح و روان دوستداران استقلال را به سخره گرفته‎‌اید!

بدانید ایران هشتاد میلیونی طرفدار دو تیم پرسپولیس و استقلال هستند، هیچ می‌دانید رفتارهای تبعیض‌آمیز شما در مدیریت این دو باشگاه با روح جوانمردی نمی‌خواند، شما با اقدامات تبعیض‌آمیز روح پهلوانی را از فوتبال گرفتید!

این دو باشگاه در طول تاریخ رقیب بوده‌اند ولی بازیکنان، هواداران و... این دو تیم در خارج فضای مسابقه رفیق بوده و هستند ولی اقدامات اخیر شما موازنه را به هم زده است، موازنه رقابت و رفاقت!

اقداماتی که شما و اطرافیانتان بر علیه باشگاه استقلال انجام دادید و فضایی یأس‌آلودی که بر جامعه حاکم کردید در طول تاریخ ایران بی‌سابقه است، تاکنون هیچ حزب و جناح سیاسی اینگونه موفق نشده بود چه با کمک اجنبی و چه بدون کمک اجنبی اینگونه بین جامعه تفرقه بیندازد! به خود بیایید!

آقای وزیر قطعا اتفاقات و حواشی دیدار پیکان- استقلال را شنیده‌اید، چرا با اقدامات ناشایست مدیریتی عصبیت جامعه را قلقک می‌کنید!

چرا تنها دلخوشی جوانان را که حضور در ورزشگاه‌هاست را اینگونه به زوال می‌برید، شما هیچ می‌دانید بر مسندی هستید که باید تفریح و سرگرمی جوانان را، اوقات فراغتشان را مدیریت کنید تا مبادا جوانی منزوی و به بیراهه برود! ولی حرکات و سکنات شما نشانی از مدیریت اوقات فراغت ندارد، فعلا مدیریت شما با چاشنی تفرقه و جنون‌آفرینی در قشر جوان همراه بوده است!

شما با انتصاب افراد ناشایست در مدیریت باشگاه استقلال در شرایطی که این تیم می‌توانست در جام باشگاه‌های آسیا برای کشور عزیزمان افتخارآفرینی کند در مقام سعودی عمل کردید!

چرا با کج‌سلیقگی با روح و روان طرفداران تیمی که کودک و ‌نوجوان، مرد و زن و جوانان انتظار قهرمانی آسیا از آن داشتند ناداوری کردید! لطفا با ناداوری روح جوانمردی را از فوتبالمان نگیرید!

چرا جایگاه پدرانه وزارت ورزش را با شوق و ذوق بچه‌گانه پسرتان معامله کردید!

آقای وزیر هیچ می‌دانید چند میلیون آدم را آزرده خاطر کردید!

اصلا به احساسات مردم بها می‌دهید! یا فقط احساسات پسرکتان مهم است!

جناب وزیر تحرکات تبعیض‌آمیز شما در تاریخ فوتبال ماندگار خواهد شد!

مردم با بیکاری، فقر، حاشیه نشینی، آلودگی هوا، کمبود آب و بسیاری مشکلات کنار آمده‌اند چون می‌دانند نه کاری از دست دولت بر می‌آید و نه اساتید و دانشمندان اقتصادی و اجتماعی! پس نمک بر زخم سرباز کردۀ مردم نپاشید!

مشکلات و مسائلی که کمر مردم را خم کرده است اینچنین احساسات مردم را تحت تأثیر قرار نداده است که صدایشان بلند شود و به کسی توهین بکنند!

چرا خود و اطرافیانتان را در مقام توهین قرار می‌دهید!

شما با افتخارآفرینی استقلال برای کشورمان مشکل دارید؟

شما با اقدامات نادرست مدیریت ورزشیتان خون مردم را به جوش آورده‌اید! سوهان روح شده‌اید!

متأسفانه کاری که شما با افکار عمومی کردید اسرائیل و آمریکا با کلی رسانه‌های در اختیارشان نتوانستند انجام دهند! جناب وزیر دست از قشری نگری بردارید!

آقای وزیر شما با مدیریتتان و اصحاب در کنارتان بانی شکل‌گیری اپوزسیون فوتبالی شدید!

لطفا به خود بیاید! وقتی هواداران پرسپولیس جلوی‌وزارت ورزش تجمع اعتراض‌آمیز داشتند از در رحمت و رعفت وارد شدید با پذیرایی و در کمال مدنیت با آنها رفتار کردید! افسوس که در همین رفتارهای اولیه شما و همکارانتان درست عمل نکردید. متأسفانه برخوردهای دوگانه در رفتار با هواداران معترض استقلال بخوبی نمایان شد! عوامل وزارت ورزش نه تنها برای دلجویی از هواداران استقلال کاری نکردند بلکه با برخوردی پلیسی آنها را بازداشت کردند!

این رسم مدیریت بر اوقات فراغت جوانان نیست! بگذارید زندگی روال طبیعی خود را طی کند، مانع نباشید!

به خود بیاید! چرا به جای‌ترویج مدنیت و اجرای حقوق شهروندی اینچنین با احساسات مردم بازی می‌کنید!

اگر بر اساس حقوق شهروندی لذت بردن از فوتبال زیبا را حقوق جوانان می‌دانید باشگاه را استقلال حمایت نکنید ولی سنگ‌اندازی هم نکنید!

جناب وزیر، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و‌ کلیه دست اندرکاران فوتبال خوب به یاد دارند که قضیه سوپرکاپ ایران در سال ۸۷ پرسپولیس حاضر به مسابقه نشد و جامی به استقلال داده نشد پس چرا امسال که استقلال نتوانست در مسابقه حاضر شود جام را یکطرفه به تیم رقیب دادند! هدف چیست!

لطفا قبل از اینکه جوانان از روح ذلال و انسانی خود بگذرند از برخی کارهایتان دست بردارید و اطرافیانات را نیز هدایت کنید! سعی کنید استقلال را بشناسید، تاریخ بخوانید، شاید عبرت باشد!


تاریخ انتشار: یکشنبه، 07 مرداد 1397 ساعت 09:13:52 تاریخ آخرین ویرایش:یکشنبه، 07 مرداد 1397 ساعت 09:13:52 توسط:مدیریت
می پسندم 0
نمی پسندم 0


نظرات

ارسال نظر
نام
تلفن همراه
 
پست الکترونیک
آدرس وب سایت یا وبلاگ
نظر شما


ارسال نظرپایگاه خبری تاوان گذار