دهمین شماره ماهنامه تاوان منتشر شددهمین شماره ماهنامه تاوان منتشر شدتاوان گذار- ماهنامه خبری، تحلیلی و اطلاع رسانی "تاوان" با موضوع مطالبات حقوقی و رفاهی زنان سرپرست خانوار در حوزه بیمه منتشر شد.به گزارش"تاوان گذار" در این شماره از ماهنامه "تاوان" گفتگوی اختصاصی محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران در خصوص جایگاه مطالبات حقوقی و رفاهی زنان سرپرست خانوار درحوزه بیمه با این نشریه چاپ شده است.

در این شماره از "تاوان" مصاحبه هایی با دکتر زهرا ساعی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، الهام فخاری عضو شورای شهر تهران و همچنین مدیر موسسه خیریه ارتقای کیفیت زندگی زنان"آتنا" انجام شده است که می تواند برای خواننده جذاب باشد.

بر اساس این گزارش، در "تاوان" فروردین ماه 97، مهمترین رویدادهای اقتصادی در سال گذشته، گزارشی در خصوص شناسایی دارایی موسسات غیرمجاز تا راه اندازی سامانه ارزی"نیما"، گفتگو با عباسعلی ابونوری کارشناس مسایل اقتصادی، گفتگو با دکتری مهدی تقوی درباره چرایی افزایش نرخ دلار در وضعیت مثبت اقتصادی و رفع تحریم ها منتشر شده است.

گفتنی است؛ مهدی شکری کارشناسان پیشکسوت مسائل ورزشی در گفتگوی اختصاصی با "تاوان" نبود حمایت و بیمه در حوزه ورزش را عامل بروز مفاسد اقتصادی دانسته است.

جهت مطالعه دهمین شماره"تاوان" کلیک کنید.


تاریخ انتشار: دوشنبه، 10 اردیبهشت 1397 ساعت 15:43:11 تاریخ آخرین ویرایش:دوشنبه، 10 اردیبهشت 1397 ساعت 15:43:11 توسط:مدیریت
می پسندم 0
نمی پسندم 0


نظرات

ارسال نظر
نام
تلفن همراه
 
پست الکترونیک
آدرس وب سایت یا وبلاگ
نظر شما


ارسال نظرپایگاه خبری تاوان گذار