از سامانه آنلاین ثبت تخلفات رانندگی رونمایی شداز سامانه آنلاین ثبت تخلفات رانندگی رونمایی شدتاوان گذار- رییس پلیس کشور از سامانه موبایلی آنلاین ثبت تخلفات راهنمایی و رانندگی که در اختیار ماموران راهور قرار خواهد گرفت، رونمایی کرد.به گزارش"تاوان گذار" در سیزدهمین همایش روسا و مدیران پلیس ناجا سردار حسین اشتری از سامانه موبایل و آنلاینی رونمایی کرد که امکان ثبت تخلفات برای ماموران پلیس راهنمایی را فراهم می‌کند.

این سامانه امکان ثبت جرائم رانندگی به شکل مکانیزه را در اختیار ماموران قرار می دهد؛ همچنین پیش بینی لازم برای امنیت آن اتخاذ شده و کاربر با شناسه کاربری و رمز مختص به خود امکان ورود به این سامانه را پیدا می کند.

امکان ثبت پلاک خودروهای متخلف و همچنین استعلام آنلاین جریمه و نمره منفی پلاک از دیگر ویژگی‌های این سامانه است.

وارد کردن کد، جریمه، استعلام گواهینامه، تکمیل فرم جریمه،‌صدور برگه اخطاریه، استعلام خودروهای دارای دستور و ... از ویژگی‌هایی است که برای این سامانه اعلام شده است.

در ادامه این همایش  از سردار عباس علی محمدیان فرمانده انتظامی البرز، سردار مجتبایی فرمانده انتظامی قم، سردار ملکی فرمانده انتظامی همدان، سردار مهماندار رییس پلیس راهور تهران، سرهنگ جهانی معاون اجتماعی  پلیس ناجا و... به دلیل اقداماتشان قدردانی شد.


تاریخ انتشار: یکشنبه، 20 اسفند 1396 ساعت 06:58:02 تاریخ آخرین ویرایش:یکشنبه، 20 اسفند 1396 ساعت 06:58:02 توسط:مدیریت
می پسندم 0
نمی پسندم 0


نظرات

ارسال نظر
نام
تلفن همراه
 
پست الکترونیک
آدرس وب سایت یا وبلاگ
نظر شما


ارسال نظرپایگاه خبری تاوان گذار